avukatasor@erdisari.av.tr  | ANINDA HUKUKİ DANIŞMANLIK

BİLİYOR MUYDUNUZ ?
1136 sayılı Türk Avukatlık Kanununa göre Türkiye sınırları içerisinde verilen hukuki danışmanlık hizmetlerinde Avukat Asgari Ücret Tarifesi kapsamında danışmanlık ücreti alınması zorunludur. Ayrıca ücret mukabilinde verilen hukuki danışmanlık hizmetlerinde müvekkilerin doğru bilgi alma hakkı ve kişisel sırları yasal güvence altında olup, Avukatların bu kapsamda müvekkillerine karşı mesleki ve hukuki sorumlulukları bulunmaktadır.

Danışmanlık ücretinin görüşme gerçekleşmeden ya da sorularınıza ilişkin açıklama yapılmadan önce ödenmesi zorunlu olup, bizim belirttiğimiz banka hesabına gönderilmesi, ya da E-Tahsilat (TÜRKPARA) sistemi üzerinden KREDİ KARTI İLE anında ödenmesi mümkündür.

Şayet ödemeyi kredi kartı ile değilde, banka yoluyla havale/eft yapmak istiyorsanız, lütfen bize info@erdisari.av.tr adresinden e-posta yoluyla elektronik posta göndererek, hem banka hesap detaylarımızı, hem de danışmanlık hizmeti için ödemeniz gereken tutarı öğrenebilirsiniz.

HEMEN ÖDEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖDEMEYİ YAPTIM, AVUKATA SORUMU NASIL YÖNELTEBİLİRİM ?

E-POSTA İLE

avukatasor@erdisari.av.tr 
e-posta adresine
sorununuzu yazarak

 

TELEFON İLE

0232 335 51 10

numaralı telefon numarasını
arayarak sözlü sorunuzu yönelterek

 BÜROMUZDA

Av. Erdi SARI Avukatlık Bürosu
Şehit Fethi Sekin Cd. No:1 Martı Tower K:10 D:1007-1008
TR-35000 Konak-İZMİR adresine  önceden 0232 335 51 10 numaralı telefondan randevu alıp bizzat gelerek

Ödemeyi yapıp, hukuki sorununuzu e-posta yoluyla avukatasor@erdisari.av.tr adresine yazılı olarak gönderdikten sonra, tarafınıza en geç 24 ila 48 saat içerisinde “yazılı olarak” hukuki değerlendirme çerçevesinde cevap verilecektir.